Loading...
Novosti

PLACEBO NAJAVILI ‘LOUD LIKE LOVE TV’ SHOW KOJI ĆE GLOBALNO LANSIRATI NJIHOV 7. STUDIJSKI ALBUM

Placebo-LoudLikeLoveTVPLACEBO su oduševljeni najaviti LOUD LIKE LOVE TV, jedinstveni 90-minutni TV show koji će se prikazivati LIVE globalno iz YouTube Space London.

PLACEBO će u suradnji sa YouTube i Google biti prvi bend ikada koji će producirati i putem streama prikazati globalni Live TV show, a sve u večeri izlaska albuma u ponedjeljak, 16. rujna.

Show, koji će producirati digitalna agencija Shine ON, prikazivati će se od 20:00 sati GMT (VB) na PLACEBO YouTube kanalu: www.youtube.com/user/officialplacebo

LOUD LIKE LOVE TV će donijeti novi i ekskluzivni sadržaj koji su kreirali Brian, Stefan i Steve iz PLACEBA, a ugostiti će posebne prezentere. Uključivati će intervjue s bendom i svim ljudima koji su surađivali na albumu, live izvedbe novog albuma i ekskluzivnih verzija, ‘iza scene’ snimke, GOOGLE HANGOUT, veliko natjecanje fanova, live linkove za YouTube Spaces u LA i Tokyu i neke posebne goste.

Fanovi će imati priliku i komunicirati s bendom uživo putem različitih društvenih medija kanala, a 3 sretna fana će imati priliku pitati bend što žele putem GOOGLE HANGOUT.

Fanovi se mogu pridružiti  Google Hangout natjecanju ovdje:
http://www.loudlikelove.com/contests/googlehangout/

Službeni trailer pogledajte ovdje:
ttp://youtu.be/FpRZXGr0jKo

EUROPSKA TURNEJA – JESEN 2013

Torwar, Warsaw – Poland  – Tue, 12 Nov 2013
Lucerna Music Bar, Prague – Czech Rep –  Wed, 13 Nov 2013
Arena Leipzig, Leipzig – Germany – Fri, 15 Nov 2013
Lanxess Arena, Cologne – Germany – Sat, 16 Nov 2013
Hallenstadion Arena, Zurich – Switzerland – Mon, 18 Nov 2013
Olympiahalle, Munich – Germany – Tue, 19 Nov 2013
Stadthalle, Vienna – Austria – Thu, 21 Nov 2013
Unipol Arena, Bologna – Italy – Sat, 23 Nov 2013
Geneva Arena, Geneva – Switzerland – Sun, 24 Nov 2013
Festhalle, Frankfurt – Germany – Wed, 27 Nov 2013
O2 Arena Berlin, Berlin – Germany – UK – Thu, 28 Nov 2013
Falconer Salen, Copenhagen – Denmark – Sat, 30 Nov 2013
Stora Arenan, Stockholm – Sweden – Sun, 01 Dec 2013
Sentrum Scene, Oslo – Norway – Tue, 03 Dec 2013
O2 World, Hamburg – Germany – UK – Thu, 05 Dec 2013
Sportpalais, Antwerp – Belgium – Sat, 07 Dec 2013
Ziggo Dome, Amsterdam – Holland – Sun, 08 Dec 2013
Bercy, Paris – France – Tue, 10 Dec 2013
O2 Academy Birmingham, Birmingham – UK – Thu, 12 Dec 2013
O2 Academy Glasgow, Glasgow – UK – Fri, 13 Dec 2013
O2 Apollo, Manchester – UK –  Sat, 14 Dec 2013 – SOLD OUT
O2 Academy Brixton, London – UK – Mon, 16 Dec 2013 – SOLD OUT
O2 Academy Brixton, London – UK – Tues, 17 Dec 2013 (SECOND DATE ADDED DUE TO DEMAND)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *