Loading...
NajaveNovosti

FINNTROLL U LJUBLJANI 29.9.!

FINNTROLL U LJUBLJANI 29.9.!

finntroll_gala_halaNakon uspješne koncertne sezone kojom su promovirali svoj najnoviji album “Blodsvept“, FINNTROLL se vraća na europske pozornice – ovaj put kako bi proslavili deset godina od objavljivanja uspješnog albuma “Nattfödd” koji je izašao 19. travnja 2004. za Centruy Media. Na ovoj će rođendanskoj turneji “Nattfödd” biti odsviran u cjelosti. Da slavlje protekne u pravom raspoloženju, trolovima će se pridružiti Hatesphere i Profane Omen.

Nama najbliži koncert održat će se u Ljubljani 29. rujna u klubu Gala Hala s početkom u 20:00.
Ulaznice možete naručiti preko On Parole web shopa po cijeni od 22 eura. Na dan koncerta ulaznica će koštati 25 eura. Rezervacija i pretprodaja preko sustava Eventim nije moguća.

FB EVENT

Ostale najavljene datume turneje pogledajte u nastavku:
19.09.14 Fri DK Aarhus Voxhall
20.09.14 Sat D Hamburg Metal Days
21.09.14 Sun D Berlin C-Club
22.09.14 Mon CZ Prague Rock Café
23.09.14 Tue AT Wien Viper Room
24.09.14 Wed SVK Bratislava Majestic Music Club
25.09.14 Thu HU Budapest Club 202
26.09.14 Fri RO Timisoara Club Daos
27.09.14 Sat RO Bucharest Metalhead Meeting
29.09.14 Mon SLO Ljubljana Gala Hala
30.09.14 Tue IT Bologna Zona Roveri
01.10.14 Wed CH Luzern Schüür
02.10.14 Thu FR Audincourt Le Molocco
03.10.14 Fri FR Caen Le Cargo
04.10.14 Sat UK London The Dome
05.10.14 Sun UK Bristol The Fleece
06.10.14 Mon FR Paris Le Divan Du Monde
07.10.14 Tue D Bochum Matrix
08.10.14 Wed D Mühltal Steinbruch Theater
09.10.14 Thu D Schwäbisch Hall Kantine
10.10.14 Fri D Straubing Metal Invasion
11.10.14 Sat D Glauchau Alte Spinnerei
12.10.14 Sun D Hannover Musikzentrum

www.facebook.com/officialfinntroll

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *