ALTER BRIDGE NAJAVIO EUROPSKU TURNEJU

ALTER BRIDGE NAJAVIO EUROPSKU TURNEJU

Budući da ih fanovi toliko silno žele ponovo vidjeti na europskom tlu, ALTER BRIDGE je najavio novu – europsku turneju “The Last Hero”.

Turneja počinje u Parizu, a provest će bend kroz Nizozemsku, Njemačku, Austriju, Mađarsku, Švicarsku sve do sunačne Španjolske i Portugala gdje je između ostalog prije par dana završila njihova posljednja turneja.

ALTER BRIDGE – “The Last Hero” Tour
Mon 02.10.17 UK – London / Royal Albert Hall – SOLD OUT
Tue 03.10.17UK – London / Royal Albert Hall – SOLD OUT
Thu 05.10.17 UK – Edinburgh / Usher Hall
Sat 07.10.17 IE – Dublin / Olympia
Sun 08.10.17 UK – Belfast / Ulster Hall
Tue 10.10.17 FR – Paris / Elysee Montmartre
Wed 11.10.17 NL – Groningen / Oosterpoort
Thu 12.10.17 DE – Stuttgart / Porsche Arena
Sun 15.10.17 DE – Hannover / Swiss Life Hall
Mon 16.10.17 DE – Oberhausen / Turbinenhalle
Wed 18.10.17 AT – Vienna / Gasometer
Fri 20.10.17 PL – Warsaw / Progresja
Sun 22.10.17 HU – Budapest / Sport Arena
Tue 24.10.17 CH – Zurich / Samsung Hall
Thu 26.10.17 ES – Barcelona / Razzmatazz 1
Fri 27.10.17 ES – Madrid / La Riviera
Sun 29.10.17 PT – Lisbon / Coliseu

Više informacija uskoro.

Add a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

*

U skladu s propisima EU koristimo kolačiće (cookies). / We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok